Forums » I - Programmu serviss » Profesionāla tiešsaistes palīdzība tavam datoram » Viss, kas saistīts ar datoriem
Viss, kas saistīts ar datoriem


⭐⭐⭐ Datums: 2013-10-21 , 03:07:22 | Ziņojums # 1



- Ziņojumi: 7
- Balvas: 10
- Reputācija: 71
- Statuss:





Šeit varat uzdot savus neskaidros jautājumus pa datoriem.


























 


aidzons Datums: 2014-04-23 , 00:44:46 | Ziņojums # 2



- Ziņojumi: 9
- Balvas: 10
- Reputācija: 58
- Statuss:





Sveiki! smile manam stacionarajam datoram problema ar skaņu.Tiku pie datora no paziņas viss iet viss darbojas,pārinstelets,bet problema tāda,ka nav skaņas surprised Neskan ne tumbiņas,ne austiņas nekā.Skatījos,kas varētu būt par lietu skaņas uzstādījumos tur viss nedzīvs.Kas varētu būt paR problēmu?
Man saka iespejams skaņas karte beigta...
Kadu brīdi jau esmu bez skaņas! Varbūt var man ko ieteikt wink

























 


⭐⭐⭐ Datums: 2014-04-24 , 15:25:43 | Ziņojums # 3



- Ziņojumi: 7
- Balvas: 10
- Reputācija: 71
- Statuss:





Stacionāram datoram no mātes plates nāk skaņa ja būtu beigta tad arī mātes plate vel;k pēdējo dzīvību... Manu prāst ir nepareiz draiver uzlikts un vajag atrast īsto . Kādi parametri ir Tavam pc ? Tas ir saistemas info iemet wink


























 


aidzons Datums: 2014-04-24 , 16:39:04 | Ziņojums # 4



- Ziņojumi: 9
- Balvas: 10
- Reputācija: 58
- Statuss:





Dators man pēdējo dzīvību nevelk,iet pavisam labi,tātad beigts nekas nebūs tā sanāk... tad jau draiveris nebūs! Kopmi pārinstelēja un man ir windovs vista pārlūks... esmu dzirdejis,ka windovs 7 pats automaatiski sainsteleejot ko vajag datoram,bet paarejiem taa neesot(nezinu vai taa ir patiesiiba)

Parametri manam kompim -

rating:windovs experience index:unrated
processor:AMD athlon™ 64x2 dual core processor 4200 + 2.21 khz
memory (RAM) : 2.00 GB
system type:32 bit operating sistem

ja veel ko vajag zinaat tad saki,jo nezinu iisti,varbut veel ko vajag zinat tev.

























 


dzabis Datums: 2014-04-25 , 22:54:27 | Ziņojums # 5



- Ziņojumi: 2
- Balvas: 0
- Reputācija: 1
- Statuss:





Sveiki! Man ir tāda problēma,ka bieži uzkaras interneta pārlūks mozilla firefox un paradās šads uzraksts not responding
























 
Forums » I - Programmu serviss » Profesionāla tiešsaistes palīdzība tavam datoram » Viss, kas saistīts ar datoriem
Meklēšana:
Uzturēšanu nodrošina uCoz