Forums » I - Programmu serviss » Profesionāla tiešsaistes palīdzība tavam datoram » Viss, kas saistīts ar datoriem
Viss, kas saistīts ar datoriem


⭐⭐⭐ Datums: 2014-04-26 , 10:16:26 | Ziņojums # 6



- Ziņojumi: 7
- Balvas: 10
- Reputācija: 71
- Statuss:





aidzons, heh automātiski nekas neko neliek wink Huh esmu no darba mājās pēc 20h darba ņā bet centīšos palīdzēt Tev smile
Tā tad es padomāju pa Tavu mazo problēmu un pieļauju domu tiešam pa draiver un varu iedot programmu kas visu saliksi kā vajag un nosaukums ir DriverPackSolution un links uz torrent - Driver Pack Solution
Ja tomēr nelīdz dod ziņu smile

Pievienots (2014-04-26, 10:10 AM)
---------------------------------------------
dzabis, Mozilla ir smaga programma pati par sevi un daudzi addoni ir nevajadzīgi smile ieteiktu lietot gogle chrome. Bet ja negribi tad iztiri kešatmiņu no interneta piesārņojuma ar ccleaner programmu. Ieraksti google - ccleaner download .

Pievienots (2014-04-26, 10:16 AM)
---------------------------------------------
dzabis, ja nelīdz tad pārinstelē pašu mozillu un tad vajadzetu būt visam kārtībā smile



























 


dzabis Datums: 2014-04-26 , 15:12:05 | Ziņojums # 7



- Ziņojumi: 2
- Balvas: 0
- Reputācija: 1
- Statuss:





Kuru ccleaner download man vilkt visslabak?
























 


⭐⭐⭐ Datums: 2014-04-26 , 20:10:46 | Ziņojums # 8



- Ziņojumi: 7
- Balvas: 10
- Reputācija: 71
- Statuss:





dzabis, skaties jaunākos versiju lai nebūtu lieki krenķi smile Protams ja Jūs lietojat windows nevis kādu macintosh...


























 


pecura19 Datums: 2014-04-27 , 19:44:30 | Ziņojums # 9



- Ziņojumi: 3
- Balvas: 0
- Reputācija: 1
- Statuss:





Sveiki!Skatoties interneta hd filmas un serialus man vini raustas,bet ieprieks viss ideali gaja.
























 


⭐⭐⭐ Datums: 2014-04-28 , 14:01:37 | Ziņojums # 10



- Ziņojumi: 7
- Balvas: 10
- Reputācija: 71
- Statuss:





pecura19, update video kartes driver , ja vēl nelīdz , tad pārinstējiet interneta pārlūku kuru izmantojiet.


























 
Forums » I - Programmu serviss » Profesionāla tiešsaistes palīdzība tavam datoram » Viss, kas saistīts ar datoriem
Meklēšana:
Uzturēšanu nodrošina uCoz